עסקים נוטעים עצים בכל מיני דרכים

עמותת "ונטעת" פועלת לפיתוח וטיפוח יערות אקולוגים בעיר ובכפר, תוך עידוד נטיעות ושמירה על הצומח ככלי חנוכי ומקרב בין קהילות.


זו הזדמנות שלכם לתמוך באוכלוסיות רווחה, לקדם סביבה ירוקה ולשלב את העובדים והלקוחות בפעילות חווייתית בעלת ערך מוסף! דרך הפרויקטים שלנו ניתן להשפיע על ציבורים שלמים ולחבר אותם לערכי קיימות, סביבה ותמיכה באוכלוסיות קצה

תשאלו אותנו על האפשרות להתנדב בפריסה ארצית, במוסדות שיקומיים שונים, בתכנית שנתית.

שלבו את העובדים והלקוחות שלכם בפעילות חווייתית בעלת ערך מוסף!

סדנת סודם של הזרעים

סדנת זום משותפת בת שעה לעובדי החברה ובני משפחותיהם בשילוב דיירי המרכז השיקומי, ולומדים יחד מהו סודם של הזרעים. הסדנה מתחילה בהרצאה מרתקת על עולמם של הזרעים עם סיפורים מופלאים מהארץ והמעולם, וממשיכה בהסברים ובתרגול פרקטי שכל אחד יכול לעשות בביתו.

*הסדנה מתאימה לכל הגילאים ומועברת בעברית/ אנגלית

יום התנדבות להקמת גינה

בואו איתנו ליום התנדבות משמעותי בן שלוש שעות הכולל שיחה על אקוסיסטם ואקולוגיה, ועבודת טיפוח ופיתוח גינות בתוך מוסדות השיקום- שיפוץ וחידוש אלמנטים בגינה, נטיעות ושתילות, תיחום שבילים, פיזור קומפוס ועוד! זה הזמן להיות גורם מעורב ומשפיע על הסביבה בחוויה של גיבוש, חיבור ויצירה ובמטרה לעזור לאוכלוסיות קצה המצויות באותם מוסדות שיקום.

הרצאות עיר יער וצמיחה כלכלית 2.0

בהרצאות נאפשר מבט מעמיק על הפוטנציאלים הגלומים בעיר הירוקה של המחר, נכיר יחדיו טכנולוגיות ביולוגיות שקיימות בטבע ונבחן דוגמאות פורצות דרך ליוזמות מהארץ ומהעולם שהופכות את העיר לרקמה ביולוגית, כלכלית וירוקה. נחקור את המודלים מהם אנו כחברה אנושית שואבים השראה ועושים שימוש לפיתוח הערים שלנו, הארגונים שלנו והבתים שלנו. כיצד עושים עסקים בעזרת הטבע, איך מתפתחים מנהיגים ירוקים ומה כל אחד ואחת יכולים לעשות בסביבה שלנו!

מתנות חברתיות ממשתלת ונטעת

משתלת 'ונטעת' מעסיקה אוכלוסיות עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים באמצעות מנגנון משתלות אונליין 'עד הבית'. בדרך זו, אנחנו מנגישים מוצרים ממפעלים מוגנים. באתר תוכלו לבחור מוצרי משתלה, מארזי מתנה ושוברים לרכישה במגוון סוגים וטווחי מחיר…

אגדת עץ העולם- הפנינג אקולוגי לכל המשפחה!​

אירוע נטיעות חווייתי שמיועד לחבר את המשתתפים לטבע ולערכי הקיימות. כל משפחהמחתימה את הדרכונים בכניסה ולומדת על אקולוגיה באמצעות דוכנים והפעלות כיפיות לכל המשפחה. שיאו של האירוע הוא נטיעת ה"עץ המשפחתי" אליו יוכלו תמיד לחזור לטפל ולבקר.

שותפים שכבר צומחים יחד איתנו מספרים

שותפים שתורמים לעולם ירוק ומחובר יותר.

ועוד

צרו קשר לתיאום פעילות