ונטעת בתקשורת

אדמה בריאה מייצרת אנשים בריאים"

החזון של הקמת יערות אקולוגיים בערים ובכפרים ברחבי ישראל זיכה את עמותת "ונטעת" במיליון שקלים בתחרות ISRAEL EARTH PRIZE שיזמה חברת TOYOTA ישראל. היכנסו לקרוא כיצד הפרס קידם את חזון העמותה

איפה להתנדב: מי רוצה לסייע ביצירת יערות, מרחבים ירוקים וגינות?

עמותת "ונטעת" מבקשת להגדיל את כמות הירוק בסביבה, בנטיעת גינות במוסדות שיקומיים ובחלוקת זרעים וטמינתם איפה שרק אפשר. בלי העזרה שלכם, האספלט ימשיך להתפשט והמרחבים הירוקים ייעלמו תחת פרויקטיי נדל"ן. 

עיר יער: היזמים שרוצים להפוך את תל אביב לירוקה

שי וחגי תמיד אהבו את חיי העיר, אבל משהו שם הרגיש חסר. הם עזבו את העבודות הבטוחות בהייטק והקימו מיזם שמטרתו להכניס את הטבע לעיר ולהילחם בזיהום. אז מה זה בעצם עיר-יער ואיך הופכים את תל אביב לכזו?

ירוקים מאוד: שני היזמים רוצים לראות את היער גם בתוך העיר​​

חגי הירשפלד ושי אטיאס הקימו עמותה המנסה להוכיח שזה לא מקרי שהמילים "יער" ו"עיר" מורכבות מאותן אותיות. אם יש לכם שטח פנוי, הם ישמו לנטוע בו עץ.

יום השכן הטוב: הצמחים שיעשו לתל אביב קצת ירוק בלב

הדבר הכי חמוד שקרה בעיר השבוע: אנשים משרישים עצים ומעבירים הלאה לשכנים באתגר רשת ויראלי, והכל למען פרויקט שייצור 100 גינות טיפוליות ב-100 מרכזים שיקומיים. אפשר לנשום קצת.

העץ הנדיב: היזמים שרוצים לנטוע עצים כדי לרפא את החברה​

הם חברות צעירים בני 20 ו-30, יזמים, אנשי אקולוגיה, חינוך וקהילה עם חזון ליצור טבע עירוני ולקרב את הישראלים לאדמה. עכשיו הם מגייסים בקמפיין מימון המונים 250 אלף ש"ח כדי להקים 100 גינות טיפוליות ב-100 מרכזי שיקום במטרה לרפא את הקהילות המוחלשות ביותר בחברה. 

לחיות אחרת: "אנחנו הולכים להתחיל ליירק את הערים דווקא מהמקום הכי כואב ופצוע בתרבות שלנו"​

אביב בייליס לרנר הקים יחד עם חבריו את עמותת "ונטעת", במטרה לטפח יערות אקולוגיים בערי ישראל: "כשעץ צומח לידך זה מזכיר לך שהחיים קורים, שהם ממשיכים, שזה לא רק אתה בתוך הלופ של עצמך, שאתה יכול להתגבר". 

ISRAEL EARTH PRIZE: העמותה שהפוכת ערים לירוקות זכתה במיליון שקלים

בטקס חגיגי העניקה יוניון מוטורס, נציגת טויוטה בישראל, פרס חסר תקדים של מיליון שקלים למיזם עיר-יער של עמותת "ונטעת", ששם לו למטרה להפוך את הערים בישראל לירוקות ולהקים 100 גינות שיקומיות לבעלי צרכים מיוחדים.

ונטעת: המיזם שהופך כל יום לט"ו בשבט

בזמן שבעולם כולו נלחמים נגד הפגיעה בסביבה, בישראל הקטנה קמה יוזמה יפהפייה של כמה אנשים שהחליטו לבוא בעדה ולעזור לה בדרך הכי טבעית – מיזם נטיעות המוני שמחזיר את כולנו לשורשים. 

הצטרפו לניוזלטר שלנו!

הירשמו עכשיו לניוזלטר הכי שווה בסביבה וקבלו: מגזין עיר יער כל חודש, הזמנה לסלוני עיר יער, ועוד הפתעות!

רוצה לנטוע עצים עם כמה אגורות?

מעגלים לטובה לקידום פרויקטים סביבתיים וחברתיים

תודה על ההרשמה!

צירפנו אותך לניוזלטר של ונטעת.

שלחתנו לך מייל ראשון – יש סיכוי שהוא הגיע לתיקיית הספאם או תיקיית ‘מכירות’ בג’ימייל.
כדי לקבל את המיילים העתידיים שלנו אנחנו מזמינים אותך להעביר את המייל לתיקייה הראשית, עושים זאת כך:

דילוג לתוכן