סיפור העמותה

איך הכל התחיל

בשנת 2019 ישבו עופר כרמון, שי אטיאס, אביב בייליס לרנר, מאיה גלנץ, חגי הירשפלד, מאיה חציר, שיר טלאור, ונעם ראוזניץ – והקימו את עמותת ונטעת.

החבורה ישבה ימים ולילות והפעילה פרויקטים לחלוקת עצים לתושבים בתחילת הדרך, לא היה ידוע עדיין מה ונטעת באה לעשות ולהגיד בעולם, אבל כולנו ידענו שיש לנו שליחות חזקה להקמת פרויקטים חברתיים וירוקים בעיר, שליחות חזקה לקידום פרויקטים ששמים במרכז את האדם, האדמה והקהילה.

חלק מהמייסדים לקחו צעד אחורה עם הזמן, וסביבם צמחה חבורה משובחת של יזמים ופעילים שהקדישו את חייהם לייעור הארץ, והעולם כולו – תוך שיקום אדמה, חיבור קהילות והעלאת המודעות לסביבה ואקולוגיה

אישורי העמותה

צוות העמותה

שי מלווה מנכ"לים בליווי אישי כאשר מאמין בפיתוח אישי למען פיתוח עסקי, מרצה על ניהול זמן וארגון משימות. מגיע מעולמות השיווק והפרסום וליווה בחייו מעל ל-100 זוגות בתהליכי פונדקאות, הוציא סינגל לרדיו ומאמין בתרומה לקהילה בה הוא חי.

שי אטיאס

מנכ"ל משותף ומייסד

shay@venatata.org

חגי בן 34, עסק בתחום ניהול הפרויקטים בהפקת תוכן וידיאו קרייאטיב ופירסום. הפקת תערוכות אמנות גדולות.

חגי הירשפלד

מנכ"ל משותף ומייסד

hagai@venatata.org

עדי בת 31, מעיר היער העתידית ת״א. הפיקה כנסים רפואיים בינלאומיים מסביב לגלובוס. מאמינה שעזרה לאחר היא העצמה עצמית. אוהבת לקרוא, לרקוד, צמחים, פיזיקה, אנשים, ואת החיים עצמם.

עדי גזנדה

סמנכ"ל כספים ואופרציה

addi@venatata.org

דוריאל, יזמית ומרצה בנושאי השראה, הגשמה וחשיבה יצירתית. מעצבת, כותבת, צלמת ומאיירת. בעלת סטודיו למיתוג וקידום עסקים ומיזמים. אמא לשניים, מחברת ומאזנת בין עולמות, בין אנשים, בין רעיונות. מאמינה שתמיד כדאי להיות בתנועה, פנימה והחוצה.

דוריאל רימר

סמנכ"ל פיתוח עסקי וקשרי קהילה

dorielle@venatata.org

אוהבת טבע ואנשים, מנהלת פרויקט עצים מחפשים עצים בעמותה, אז אם אתן צריכות עצים, אתן יודעות למי לפנות

נעם ראש האי

רכזת הפקה

noamr@venatata.org

אגרונום, הנדסאי נוף ואילנאי. מנהל מקצועי בעמותה. הקים וניהל את מחלקת גנים ונוף בעיר חריש. תכנן וביצע פרויקטים סביבתיים רבים ברחבי הארץ האדם הוא עולם קטן. כוח הרפואה והתיקון נמצא בכל מקום. רק צריך לגלות אותו.

ארז ברוך צוריאל

מנהל מקצועי

erez@venatata.org

אוהבת את הטבע וסומכת על כוחו לרפא ולחבר בין אנשים. מאמינה ש"מה שמואר - צומח". רגעי ההצלחה שלי מתחילים תמיד מחיבור רגשי שמצית בי אש פנימית המניעה אותי להפקת חלומות. נשואה באושר ואמא גאה ל-3.

דפי פלוטקין

מנהלת הפקה ופרויקטים

daffy@venatata.org

דור בן 24, מהעיר הירוקה תל אביב. מגיע מעולם הטיפול, האומנות והפסיכותרפיה. מתווה את דרכו בכדור הארץ, ובוחר ביצירת מציאות חדשה, ירוקה וקהילתית ביחד עם העמותה. מצמיח ערים ירוקות וגבוהות, ועושה את העולם טוב יותר. החזון כבר כאן.

דור זינגר

מנהל אופרציה

Dorzinger@venatata.org

מומחה לניהול ופיתוח בעולם החברתי, בעל תואר שני במנהל עסקים ולימודי מגדר מהאונ' העברית. נושם טבע וירוק, מאמין בכוחם של עצים וצמחים להזניק את איכות החיים של בני האדם.

אלון שחר

פיתוח משאבים

alon@venatata.org

אנג'י מנהלת ועורכת את מגזין עיר יער המעניק השראה והעצמה דרך נפלאות הטבע, אדמינית פניות מערכת ואחראית על קהילות וואצאפ, אם לשלושה ילדים מקסימים בחינוך ביתי, מאמינה שלכולם הכוח להגשים חלומות גדולים ומרגשים.

אנג'י בן-עמי ועקנין

מנהלת מגזין ואדמין

angie@venatata.org

מתרגשת מהטבע, מאמנות ומהמילה הכתובה. חוקרת דרכים להטמעת צמחי מאכל במרחב העירוני. אופטימית נצחית שחובבת אופרה, יוגה ותנועה

מאיה גור אריה

רכזת שיווק

mayagour@venatata.org

אזרחית עיר יער. באה לתת את הנשמה כדי לייצר קהילות שעוסקות בפיתוח ערי יער בישראל

מיטל יעקב

רכזת קשרי קהילה

meytal@venatata.org

יזם אימפקט עם מיזם פעיל בתחום האקלים, מנהל פרויקטים סולאריים ומוביל את פרויקט עיר יער ג'סר א זרקא; בוגר המגמה לחקר המוח וחוקר תודעה; מעביר תהליכים בהשראת חוכמה הקבלה, מנחה מדיטציה ומוסיקאי חובב.

איתי היימן

מנהל פרויקט עיר עיר ג'סר

itayh@venatata.org

וועד מנהל

בן 42, נשוי + 3, בוגר תואר שני במימון מהעברית ומשפטים בבר אילן, בעל ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן הפיננסים, שוק ההון והייעוץ העסקי. כיום, מנהל אגף פיתוח עסקי בחברת עמידר. בעבר, כיהן בתפקידים בכירים בענף הנדל"ן בתחום הייזום וההתחדשות העירונית.

רון אור-נחמני

יו"ר ועד מנהל

בן 38, נשוי +1, בוגר תואר ראשון במשפטים וכלכלה מאוניברסיטת ת"א, בעל ניסיון רב בתחום ההשקעות והייעוץ העסקי . כיום, מנהל פעילות השקעות ריאליות בחברות טכנולוגיה בינלאומיות עבור חברת השקעות פרטית גדולה.

יעקב סטיר

חבר בועד מנהל

בת 28. יועצת לסגנית יו״ר קק״ל, סטודנטית למשפטים. בעבר, ניהלה תקציבים של 3 מערכות בחירות, יועצת פרלמנטרית של ראש מפלגה בנושא חקיקה, שינוי מדיניות וסביבה.

הדר גולן

חברה בועד מנהל

בן 38 , נשוי + 3, בוגר תואר ראשון בהנדסה תעשיה וניהול, תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון. כיום מנהל תחום במחלקת האופטימזציה של אסטרטגית מוצרים ב"טבע תעשיות פארמצבטיות".

ארנון מצר

חבר בועד מנהל

וועדת ביקורת

איתמר בן 41, מייסד ומנכ״ל פייאם, חברת פינטק. בעבר הקים והפיק את פסטיבל קוויר מג׳יק והיה חלק מקבוצת המייסדים של חוות אקולוגיות קוויריות שונות.

איתמר ג'ובאני

חבר בוועדת ביקורת

שני חובבת טבע מושבעת אבל גם יועצת פיננסית ומעניקה ליווי פיננסי לעצמאים שפחדים מכסף וממספרים. עסקה במתן ליווי פיננסים במגזר החברתי ומחוצה לו

שני תורג'מן ליפשיץ

חברה בוועדת ביקורת

מייסדי העמותה

אביב יזם אקולוגי וחינוכי שנים רבות. ניהל פרויקטים לנוער בסיכון ברחבי הנגב במסגרות חינוך בלתי פורמאליות והנחות תשתית לפרויקטים סביבתיים. הבעלים של חברת הגינון "אל הגן" וההוצאה לאור "אותות" לפיתוח כלי תקשורת ורוח לעבוד עם קבוצות ויחידים.

אביב בייליס לרנר

מייסד

בת 34 ממכמורת, אמא +2, מחוברת לאדמה ולעצים. מנחה ימי התנדבות בגינות מרפא. מקימה את "מועדון כבושים כבושות" למזון חי ומזין, לאחרונה אני עובדת על כתיבה והלחנה של אלבום.

מאיה גלנץ

מייסדת

שיר טלאור היא אחת ממייסדי אקוטופיה, אדריכלית בהכשרתה אך מציגה עצמה כאנארכיטקטית (שילוב של ארכיטקטית ואנארכיסטית). היא חברה בקולקטיב אונייה ועבדה בארגון SID.

שיר טלאור

מייסדת

מאיה חציר, בת 30 מקציר, מטפלת גוף נפש, מורה ליוגה, מנחת מעגלי מיניות מודעת. בניתי ביחד עם אהובי בית אדמה אקולוגי במשך שנתיים. מנסה בכל עת להיטיב עם הסביבה.

מאיה חציר

מייסדת

עופר, איש אדמה, חקלאי, איש שחי בקהילה אותה הוא מקדש.

עופר כרמון

מייסד

אני מתעסק בקיימות ומלאכה ומאמין גדול במתודות לשינוי חברתי שמשתמשות במלאכה ובעשייה ישירה עם הגוף ועם חומר ככלי להעצמה אישית וקהילתית.

נועם גולן ראוזניץ

מייסד

הצטרפו לניוזלטר שלנו!

הירשמו עכשיו לניוזלטר הכי שווה בסביבה וקבלו: מגזין עיר יער כל חודש, הזמנה לסלוני עיר יער, ועוד הפתעות!

רוצה לנטוע עצים עם כמה אגורות?

מעגלים לטובה לקידום פרויקטים סביבתיים וחברתיים

תודה על ההרשמה!

צירפנו אותך לניוזלטר של ונטעת.

שלחתנו לך מייל ראשון – יש סיכוי שהוא הגיע לתיקיית הספאם או תיקיית ‘מכירות’ בג’ימייל.
כדי לקבל את המיילים העתידיים שלנו אנחנו מזמינים אותך להעביר את המייל לתיקייה הראשית, עושים זאת כך:

דילוג לתוכן