הצטרפות למשפחה

מה זה אומר להיות Forest CityZen?

אזרח עיר-יער = Forest City-Zen, זה מישהו שהופך לחלק ממעגל של צמיחה במקום מעגל של הזנחה.

כיום, כמעט כל שקל שאנחנו מוציאים מגדיל את הפגיעה בסביבה וממשיך ״לתדלק״ את תחושת הנפרדות שלנו. אזרחי ואירגוני עיר-יער הם התנועה החדשה הגורמת לכל שקל להפוך את הסביבה שלנו מסביבת בטון אפורה ומדכאת לסביבה ירוקה ומלאה בחיים – צמחי מאכל, עצים שעושים צל, ציוצי ציפורים שמזמן הפסקנו לשמוע, ואפילו מזג האויר מתאזן בסביבה ירוקה (אמיתי! google it…). את הטבע אנחנו מביאים לעיר בעזרת אירועים קהילתיים שבונים ומחזקים את הקשרים שבקהילות, והמשך שגרת הטיפוח של הגינות שלנו מאפשר לחברי הקהילה לקחת הפסקות נעימות מחיי היומיום, להיות קצת בשמש ובטבע, ולבלות זמן עם חברי הקהילה שלהם בפיעלות המושלמת.

איך מצטרפים?

תרומה חודשית לבחירתך

בואו לתמוך בעבודה המדהימה של שיקום אקולוגי “אדם-אדמה-וקהילה” במוסדות ברחבי הארץ. כל שקל שאתם תורמים לעמותה מממן נטיעת עצים במקומות אפורים, מייצר תעסוקה שיקומית לדיירי מוסדות שיקומיים, בונה שבילים וערוגות ירק מונגשות לאנשים עם צרכים מיוחדים, ומייצר הכשרות לאנשי טיפול ושיקום שעובדים עם דיירי המוסדות.

דרך אגב, אזרחי עיר-יער שלנו (Forest CityZens) מקבלים כל מיני הפתעות, כמו אחוזי הנחה לרכישה במשתלות ונטעת, סדנאות להקמת גינה במרכזי שיקום,  הרצאות שפותחות את הראש, סדנאות לגידול ירקות.

אנחנו שמחים לעשות שמח בכלליות ובמיוחד למי שמצטרף אלינו! הסיבה שאנחנו מצניעים את הפינוקים היא כדי שהתורמים שלנו יבואו מחיבור לחזון ולעשייה, ולא בשביל המתנות.

הוראת קבע בנקאית

בנק הפועלים | סניף 772 | חשבון 470464

עבור עמותת ונטעת

ניתן גם לתרום באופן חד-פעמי

תרומה חד-פעמית אמנם לא תצרף אותך רשמית למשפחה, אבל היא עדיין מוערכת מאוד ועוזרת לפעילות שלנו לקרות ולהוציא לפועל את חזון עיר-יער.

תרומה ב- או

שי אטיאס ✆ 052-7070730

הפרוייקטים שלנו

פרוייקט 100 הגינות

הקמה של 100 גינות במרכזים שיקומיים, שיתמכו באנשים שנמצאים במצבים הכי רגישים בחברה הישראלית, כדי שירפאו ויהפכו לחזקים ויציבים.

משתלת ונטעת

מעסיקות אוכלוסיות קצה, ומספקות מוצרי משתלה ושירותים נוספים כדי שכולנו יהיה יותר ירוק בבית, במרפסת, בגג ובגינה.

קרן ונטעת בשכונה

מספקת לדיירי השכונה דרך פשוטה להקמת ותחזוקת גינות קהילתיות ליד הבית.

תו Forest City-Zen

כל האירגונים שפועלים לחיבור בין כל משפחת האדם ושמירה על כוכב הבית שלנו – תחת קורת גג אחת. תמיכה באירגונים האלה היא תמיכה בערכים של אחדות וקיימות.