בואו להיות אזרחי עיר יער!

הצטרפו לחזון עיר-יער וקבלו בכל חודש מעטפת זרעים חודשית לשתילה, מגזין דיגיטלי ואתגר חודשי!

מה זה אזרח עיר יער?

אזרח עיר יער הוא האדם, היא האישה שרוצים להיות חלק מהשינוי של חזון עיר יער. אלה שרוצים לעצב את הערים הירוקות של המחר, אלה שרוצים להקים איתנו את מדינת עיר יער, אלה שרוצים להביא ירוק למוסדות השיקוםלטפל בכל האוכלוסיות שחיות לידינו: נפגעות ונפגעי תקיפה מינית, הלומי קרב, מתמודדי נפש, להקים איתם ובשבילם גינות טיפוליות. 

אזרחי ואירגוני עיר-יער הם התנועה החדשה הגורמת לכל שקל להפוך את הסביבה שלנו מסביבת בטון אפורה ומדכאת לסביבה ירוקה, נושמת, מוצלת ונעימה.

כדי לקיים תנועה כזו אנו נבקש תמיכה כספית באופן חודשי, כמה? פרטים למטה.

נגן וידאו

הפרויקטים שלנו - מכניסים את היער לעיר

קליק לפרטים

קבענו לנו יעד להקמת 100 גינות טיפוליות ב-100 מוסדות שיקום ברחבי הארץ. כל גינה טיפולית בה נפעל היא חלק ממערך קהילתי עוטף של מתנדבים, מוסדות חינוך, חברות וארגונים.

פרויקט 100 הגינות

אנו יוצרים מרחב לימוד ציבורי משותף. יחד עם הפעילים, המתנדבים והציבור אנו לומדים יחד מה היא קיימות, מה צריך לעשות כדי לשפר דרך הרצאות עיר-יער מרתקות וימי עבודה משותפים במרכזי שיקום.

חינוך לקיימות

המשתלה החברתית שלנו, המשתלה מהווה מקום עבודה ובית חם לאנשים עם צרכים מיוחדים. אנחנו מנגישים מוצרים ממפעלים מוגנים. את המוצרים אגב, אפשר לקבל עד פתח הבית.

משתלת ונטעת

איך זה להיות אזרח עיר יער?

ליאור לוי
ליאור לוי
גנן ביתי ומשווק דיגיטלי
קרא עוד
הי ושלום, קודם כל, כיף להיות פה. הקורונה סגרה אותי בבית כמו את כולם, ונהייתה לי אהבה ענקית, יש שיגידו מטרידה לצמחים ולגינון, מאז אני משקיע המוווון בגידול צמחים בבית, אני קורא, מעמיק את הידע, ולהיות אזרח עיר־יער היה נראה לי רק טבעי
אביב בייליס לרנר
אביב בייליס לרנר
גנן ואיש אסטרטגיה
קרא עוד
אני רוצה להשפיע, לשנות, להוריד את הטמפרטורות בערים, לייער, להצל, שיהיה לנו אהבה בלב ויער בעיניים, יער משולב בבניינים.
אנג'י
אנג'י
אמא ונושמת טבע
קרא עוד
שלום 🙂 אני אנג'י אמא ונושמת טבע גרה בקיבוץ בעמק הירדן. נושא איכות הסביבה, כבוד לבע"ח, קיימות ובכלל חיים באיזון עם הטבע סביבי תמיד היו חלק ממני, שנים שמטפחת ערמת קומפוסט וצמחי מאכל ומשתדלת לצמצם שימוש מיותר במשאבים. זה רק היה עניין של זמן עד שנהייתי שגרירת עיר יער, הרי זה הכי טבעי לי. 🙂
אלמוג מידן
אלמוג מידן
סטודנט ובעל עסק
קרא עוד
הי אני אלמוג 🙂 סטודנט לפסיכולוגיה ופסיכותרפיה ובעל עסק לפתרונות דיגיטליים. חלק מתהליך החיבור שלנו לעצמנו הוא גם חיבור לטבע. כשאני נהיה מודע לעצמי, אני הופך מודע גם לעולם שסביבי. מתוך החיבור הזה, הפכתי טבעוני. מתוך החיבור הזה אני גם רואה את החשיבות הגדולה שיש לונטעת לעולם שלנו. הפנימי והחיצוני.
הקודם
הבא


כמו בכל מדינה, ישנם כל מיני אזרחים!

35

ש"ח לחודש

אזרח עיר־יער

מקבל מאתנו:

מעטפה עם זרעי העונה, הצעה לפעילות חווייתית (מתאימה גם ילדים) ליצירת עוד פינות ירוקות בבית. בנוסף גישה חינם להרצאות עיר-יער.

799 כבר הצטרפו!

65

ש"ח לחודש

אזרח מאמי

בנוסף למה שמקבלים אזרחי עיר-יער:

ערכת הצטרפות ליצירת עיר-יער קטן אצלם בבית. הערכה כוללת: עציץ מחומר מיוחד, שק אדמה, לוח שתילה שנתי, דף הנחיות לשתילת זרעים לאורך השנה, כפפות, זרעי העונה, גלויה מאוירת.

144 כבר הצטרפו!

95

ש"ח לחודש

אנשי האדמה

בנוסף למה שמקבל אזרח מאמי:

יום עיון מעמיק ומרתק של הכשרה שיהפוך את אזרחי העיר-יער שלנו ל"אנשי האדמה". יום ההכשרה יכלול יסודות הקמת גינה וגינון בעיר. בנוסף נלמד אקולוגיה מעשית ויסודות הפרמקלצ'ר, וכמובן, איך לנטוע עוד עצים!

57 כבר הצטרפו!

125

ש"ח לחודש

אזרח וואו

בנוסף למה שמקבלים אנשי האדמה:

מאפשרים לנו לשלוח עוד ערכה למטופל או מטופלת במוסד שיקומי! תודה רבה!

22 כבר הצטרפו!

200

ש"ח לחודש

אזרח נדיב

בנוסף למה שמקבלים אנשי האדמה:

מאפשרים לנו לשלוח 3 ערכות למטופלים במוסדות שיקומיים! תודה על הנדיבות!

27 כבר הצטרפו!

דוגמה לערכת ההצטרפות

בערכה החודשית יש:

הצטרפו לתנועת עיר־יער

תרומה בהוראת קבע

כמה תרצו לתרום לחזון והעשייה שלנו?

נשמח לדעת מי אתם 🙂

פרטי אשראי

הצטרפו לניוזלטר שלנו!

דילוג לתוכן